4 medailles voor de OEZA synchroon ploeg op 22 januari 2011
maandag 24 januari 2011 09:50
Op zaterdag 22 januari was de tweede techniek wedstrijd van dit seizoen voor de lage categorieën. De wedstrijd werd gehouden in het Sloterparkbad te Amsterdam en begon om 11.00 uur met inzwemmen. Om 11.30 begon de wedstrijd.
OEZA deed mee met 11 meiden in 4 verschillende categorieën. Er zijn 5 categorieën dus we waren goed vertegenwoordigd deze keer.
Twee meisjes deden voor de allereerste keer mee . Super spannend dus , want hoe gaat dat, wat moet ik doen, juf hoe weet ik wanneer ik ben? Deze vragen werden een aantal keer gesteld. Maar natuurlijk was het allemaal duidelijk toen de wedstrijd begon.
Om 13.00 uur was de wedstrijd afgelopen en volgde het wachten op de uitslag. Dit duurde best een tijdje omdat er ongeveer 120 meisjes mee deden . Van al deze meisjes moesten de punten ingevoerd worden in de computer en vervolgens berekend worden.
Om 13.50 was daar dan eindelijk de uitslag . En ?????
Een schitterend resultaat voor onze meiden.
In de categorie zonder zeilboot diploma werd Cindel derde .
Bij de categorie zonder balletbeen diploma haalde Annemiek de eerste plaats en Lois werd tweede.
En in de categorie zonder en met barracuda diploma haalde Danique H. de eerste plaats.
2 keer goud , 1 keer zilver en 1 keer brons voor onze meiden dus.
Meiden top gedaan en van harte gefeliciteerd met jullie medaille.
Via deze weg willen wij ook de ouders die ons geholpen hebben hartelijk bedankt, want zonder jullie hulp zijn wij op zo’n wedstrijd nergens. Dank jullie wel.
