Diploma en 3 Medailles voor OEZA Synchroonzwemmen

 

Een mooi resultaat dit weekend voor de eerste techniek  van dit seizoen. Voor de eerste keer werkte de kring Noord-Holland ( waar OEZA bij aangesloten is) samen met kring Amsterdam om de wedstrijden te organiseren. Dit was nodig omdat er binnen het synchroon-zwemmen een dringend te kort is aan juryleden.  En zonder jury geen wedstrijd.

Afgelopen zaterdag 2 oktober was dus de eerste wedstrijd. Het was een techniek ( figuren)wedstrijd. En OEZA deed hieraan mee met 4 meisjes. De wedstrijd was in het Sloterparkbad en dat was een onbekend zwembad voor ons dus moesten we wel even zoeken  en vragen, waar we moesten wezen. Want diegene die daar weleens geweest zijn weten vast wel dat er heel veel kleedkamers zijn en het gebouw twee verdiepingen heeft. Maar goed we moesten is kleedkamer 10 en de wedstrijd was in de springkuil. De naam zegt het al springkuil, met andere woorden een 5 meter diep bad met duiktorens rond om.  Dus tijdens het inzwemmen konden de meisjes even wennen aan de diept van het bad, want als je een figuur onder water moet doen en je bent gewent aan 2 meter diep is 5 meter in ene wel een heel stuk dieper.

De wedstrijd begon om kwart over 11. En na wat opstart problemen (iedereen moest even wennen), verliep de wedstrijd vlekkeloos. Om even voor 13.00 uur was de wedstrijd afgelopen en hebben we buiten staan wachten op de uitslag. En wat een resultaat voor OEZA. 2 keer zilver en 1 keer goud .

Rebecca deed voor de allereerste keer mee en won Zilver in de B categorie zonder zeilboot diploma. Met 29,034 punten

Cindel was 5de in deze categorie met  21,842  punten. Ook Cindel deed voor het eerst mee

Annemiek won Goud in de B categorie zonder balletbeen diploma. Met 30,00 punten

En Lois won in deze categorie Zilver. Met  27,358

Van harte gefeliciteerd meiden met dit mooie resultaat.

Zondag 3 oktober was er ook een techniek wedstrijd maar dan voor de hogere categorieën.  Deze wedstrijd was gewoon binnen kring Noord-Holland en OEZA deed mee met twee meiden in de categorie AGE I. Tijdens de wedstrijden voor de hogere categorieën kun je diploma’s halen. En met trots kunnen wij u melden dat Dionne Alders haar AGE I diploma heeft gehaald met 44,907. Paulien heeft helaas haar diploma niet gehaald. Zij had 41,747 punten en dat is helaas net te kort. Voor het AGE I diploma moet je namelijk 44,00 punten halen. Maar als u na gaat dat er 22 deelneemsters waren in deze categorie en er maar 5 hun diploma haalden, is het geen schande als je het niet haalt.

Dionne van harte gefeliciteerd met je diploma en op naar AGE II. 

Copyright © OEZA Heemskerk